Walentynki to dzień zakochanych, obchodzony 14 lutego. Tradycyjnie ludzie wymieniają się kartkami z życzeniami, kwiatami a także prezentami takimi jak czekoladki czy pluszowe misie i serduszka. U nas w szkole także nie zapomnieliśmy o tym święcie i przygotowaliśmy projekt w postaci dekoracji klasy. Projekt był interaktywny i angażujący uczniów wielu klas, dzięki ich pracy udało nam się stworzyć przyjemną atmosferę walentynkową w klasie. Wspólna praca uczniów nad projektem była ciekawym doświadczeniem wspólnego tworzenia czegoś wyjątkowego, a także okazją do nauki o sztuce ozdobnej. Jest to kolejny piękny sukces uczniów, wspólnej pracy nad projektem, integracji ale także rozwijania kreatywności i umiejętności pracy zespołowej jak również komunikacji i empatii, co jest bardzo istotne w szkole.

Anna Stefaniuk